Kidsmed | Nosiboo aspiratorius

Apie mus

„Kidsmed“ pradžia?

Pradėkime nuo pat pradžios.

„Nosiboo“ pasirinkome iš reikalo. Gimus vaikui, beveik iš karto teko susidurti su viena iš dažniausiai kūdikius kamuojančia problema – sloga. Išbandėme Estijoje parduodamus nosies siurbtukus, tačiau nei vienas iš jų nepateisino mūsų lūkesčių. Užsienyje radome įdomią prekę, kuri visame pasaulyje susilaukė daug pagyrimų, todėl nusprendėme ją išbandyti. Kas kada nors yra išbandęs nosies siurbtuką „Nosiboo“, žino, kad jis yra pats geriausias iš visų. Tada nusprendėme, kad apie šį aparatą turi išgirsti ir kitos mažus vaikus auginančios šeimos. Po ilgų derybų ir prisistatymų tapome oficialiais „Nosiboo“ nosies siurbtukų atstovais Baltijos šalyse ir Suomijoje.

Jus aptarnauja mūsų draugiškas kolektyvas.

Robin – Susipažinkite su jauniausiu mūsų komandos nariu. Jos dėka siuntinys klientą pasieks per 1–2 darbo dienas. Mažos, tačiau labai sparčios kojos. Be abejonės ji yra pats žaviausia mūsų komandos narė.

Mariliis – Padėjėja, patarėja, bendraujanti. Ji kiekvieną dieną bendrauja su klientais. Jeigu Jums kilo klausimų įforminant užsakymą – rašykite jai. Jeigu reikia informacijos, kaip naudoti prietaisą – rašykite jai, jei norite palikti atsiliepimą apie „Nosiboo“ – rašykite jai. Iš viso, jeigu norite su kuo nors pabendrauti, Mariliis yra tikra mūsų komandos bendravimo guru.

Sander – Tvarko reikalus. Visur tvarko reikalus. Kartais net nesuprantame, ar ji tiesiog laksto aplinkui, ar tam yra svarbi priežastis. Nuolatos generuoja naujas idėjas. Ant jos pečių laikosi viskas!

Slapukų

„Kidsmed“ interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukų reikia Jūsų patogumui užtikrinti ir svetainės statistikai kaupti. Toliau naudodamiesi svetaine, Jūs sutinkate su slapukų privatumo sąlygomis!ws-policy-link]Išsamiau skaitykite čia[/ws-policy-link]