Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę!

Mano krepšelis

Pirkinių krepšelis

Sirupas nuo kosulio

6.9
Sirupas nuo kosulio

Sirupas nuo kosulio

6,90 €

69€/L

Kas gali nemėgti juodųjų serbentų! Juodieji serbentai su lapais ir stiebais yra vienas vertingiausių nuovargį pašalinančių ir organizmo apsaugą stiprinančių medžiagų, nes jie suteikia beveik visus organizmui reikalingus vitaminus ir mineralus. Todėl mūsų sirupo sudėtyje yra natūralių juodųjų serbentų sulčių ir visa tai skirta kvėpavimo takams. Sirupe taip pat yra kitų natūralių bei naudingų augalų, tokių kaip islandinė kerpena, paprastoji kraujažolė, miškinė dedešva ir kt.

Kiekis: 100 ml

- +
Prieinamumas:Sandėlyje
SKU Köhasiirup
Produkto informacija

Suaugusieji turėtų vartoti po 1 valgomąjį šaukštą 2–4 kartus per dieną, vaikai - po 1 valgomąjį šaukštą 2–3 kartus per dieną. Prieš vartojimą gerai suplakti! Nerekomenduojama vaikams iki dvejų metų. 

Sudėtyje nėra dirbtinių kvapiųjų medžiagų, dažiklių, maisto priedų ar saldiklių. Produktas yra gryno natūralaus skonio. Galima duoti ir vaikams. Be alkoholio. 

Produktas turi ekologinį ženklą / ženklą EL-ÖKO-02

Sudėtis: vanduo, cukrus, juodųjų serbentų sultys, medus, gydomosios žolelės: vaistinis čiobrelis (Tymus vulgaris L.), miškinė dedešva (Malva sylvestrisL), islandinė kerpena (Cetrarariaislandica), paprastoji kraujažolė (Achillea Millefolium), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinos rūgštis. 

Laikymo sąlygos: Laikyti kambario temperatūroje, sausoje vietoje, atokiai nuo šviesos ir šilumos šaltinių. Laikykite atidarytą produktą šaldytuve iki 2 savaičių.

Įvertinimas

Parašykite savo atsiliepimą

Peržiūrimas produktas: Sirupas nuo kosulio

Susiję produktai