Malonu jus matyti!
„Kidsmed“ – geriausios medicinos ir sveikatos prekės vaikams!

Mano krepšelis

Pirkinių krepšelis

Dezinfekavimo priemonė paviršiams

3.6

Dezinfekavimo priemonė paviršiams

3,60 €

72€/L

Itin patogus pagalbininkas paviršių dezinfekcijai! Patogu visur nešiotis su savimi, nes priemonė telpa bet kurioje kišenėje ir bet kuriame krepšyje, todėl prireikus visada bus po ranka. Mes visi einame į parduotuvę, o vienas iš daugiausiai mikrobų turinčių paviršių yra krepšelio rankena. Tai jau ne problema, nes kišenėje turite padėjėją. Pora lengvų paspaudimų ir krepšelis jau be mikrobų. Dezinfekuokite tokius daiktus kaip numestą čiulptuką, žaisliukus ar kramtuką. Produkte nėra dažiklių ir kvapiųjų medžiagų.

- +
Prieinamumas:Sandėlyje
Only 5 left
SKU Pindade des.
Produkto informacija

Jei norite pasiimti prekes, paskambinkite iš anksto ir susitarkite dėl laiko: +372 57 870 702

Paprastai siuntos Estijoje pirkėjo nurodytą adresą pasiekia per 1–2 darbo dienas įsigaliojus pardavimo sandoriui. Latvijoje prekė pristatoma per 1–2 darbo dienas. Lietuvoje prekė pristatoma per 1–3 darbo dienas. Suomijoje prekė pristatoma per 1–4 darbo dienas.

Instrukcija

Paruošto tirpalo nereikia skiesti. Nereikia nuplauti. Paviršius turi likti drėgnas. Veikimo laikas 30 s. Veikliosios medžiagos ir jų koncentracija

Sudėtis: etanolis 73,5% (W / W) (CAS nr. 64-17-5, veiklioji medžiaga), vanduo. Į s p ė j i m a i i r a t s a r g u m opriemonės Labai degus skystis ir garai.

Laikykite atokiai nuo karščio, karštų paviršių, kibirkščių, liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Talpyklą laikykite sandariai uždarytą. Patekus į akis, reikia nedelsiant kruopščiai plauti a k i s ma ž i a u s i a i 1 5 mi n u č i ų .Įvertinimas

Parašykite savo atsiliepimą

Peržiūrimas produktas: Dezinfekavimo priemonė paviršiams

NEREIKIA SKALAUTI

Nuvalius produktą papildomai skalauti nereikia.

GREITAI DŽIŪSTA

Papurškę palaukite 30 sekundžių ir paviršius išdžius.

SAUGU VAIKAMS

Pavyzdžiui, dezinfekuokite nukritusius čiulptukus, žaislus ar kramtomuosius žiedus. Mūsų paviršių dezinfekavimo priemonės sudėtyje nėra dažų ir kvapiųjų medžiagų.

„Visada turiu šį buteliuką savo krepšyje! Kai išeini su vaikais, visada kažkas nukrenta ir tada gerai kuo nors papurkšti.Naudoju ir pirkinių krepšeliui dezinfekuoti parduotuvėje. Geras ir greitas sprendimas apsisaugoti!“

Sąmoningai kūrėme produktą, kurį būtų patogu naudoti vaikams! Šiandien dezinfekcija jau yra užkoduota vaikams ir yra geras būdas palaikyti įprotį ir užtikrinti gerą jų sveikatą. Mažas purškiamas buteliukas telpa kiekvienoje kišenėje ir visada yra šalia, kai jo prireikia.

Mūsų klientai

Anete

„Užsakėme į kelionę. Puiki smulkmena įsidėti į krepšį.“

Ilze

„Užsisakiau su rankų dezinfekavimo priemone. Man patinka dydis, kuris puikiai telpa į švarkelio kišenę ir rankinę.“

Agnese

„Užsisakiau porą kartų. Rekomenduoju!“

Susiję produktai