Malonu jus matyti!
„Kidsmed“ – geriausios medicinos ir sveikatos prekės vaikams!

Rankų dezinfekavimo priemonė - Užpildymas skysčiu 1L

9.6
Rankų dezinfekavimo priemonė - Užpildymas skysčiu 1L

Rankų dezinfekavimo priemonė - Užpildymas skysčiu 1L

9,60 €

9,6€/L

Būkime ekologiški ir sumažinkime pakuočių skaičių!  Kadangi mūsų maži 50 ml „Clean Hands“ purškiamieji buteliai yra tokie patvarūs, nustatėme, kad jie idealiai tinka daugkartiniam naudojimui. Norėdami tai įgyvendinti, sukūrėme galimybę jums įsigyti mūsų 1 litro talpos dezinfekavimo skysčio buteliukų užpildymui. Atsukite mūsų mažo „Clean Hands“ purškiamo buteliuko dangtelį ir užpildykite skysčiu. Uždedame dangtelį ir į kišenę!

- +
Prieinamumas:Sandėlyje
SKU PuhtadKäed_1L
Produkto informacija

Jei norite pasiimti prekes, paskambinkite iš anksto ir susitarkite dėl laiko: +372 57 870 702

Paprastai siuntos Estijoje pirkėjo nurodytą adresą pasiekia per 1–2 darbo dienas įsigaliojus pardavimo sandoriui. Latvijoje prekė pristatoma per 1–2 darbo dienas. Lietuvoje prekė pristatoma per 1–3 darbo dienas. Suomijoje prekė pristatoma per 1–4 darbo dienas.

Įvertinimas

Parašykite savo atsiliepimą

Peržiūrimas produktas: Rankų dezinfekavimo priemonė - Užpildymas skysčiu 1L

EKO

Aplinkai nekenksmingas produktas, kurio gamybos procese sunaudojama mažai energijos. Ekologiškai švarus.

ANTIBAKTERINIS POVEIKIS

Sudėtyje yra antibakterinį poveikį turinčių tepalų.

MINŠKINAMASIS POVEIKIS

Rankų dezinfekavimo priemonėje yra augalinio glicerino, kuris valo ir tuo pačiu minkština odą.

"Kadangi kiekvienas šeimos narys kišenėje jau turi nedidelį purškalo buteliuką, juos pildyti yra daug praktiškiau ir ekologiškiau nei nuolat pirkti naujus!"

Atsukite dangtelį nuo mūsų mažyčio „Clean Hands“ purškalo buteliuko ir papildykite. Uždėkite dangtelį ir rankų dezinfekavimo priemonė jau kišenėje!

Veiksminga rankų dezinfekavimo priemonė, kuri greitai ir patogiai nuvalo tiek jūsų, tiek vaiko rankas. Rankų dezinfekavimo priemonėje yra augalinio glicerino, kuris valo ir tuo pačiu minkština odą. Natūralaus antibakterinio poveikio turintis šalavijas buvo renkamas Viljandi apskrities laukuose. Rankų dezinfekavimo priemonė, nepaliekanti lipnaus paviršiaus, o alkoholio kvapas išnyksta per kelias sekundes.