Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Malonu jus matyti!
„Kidsmed“ – geriausios medicinos ir sveikatos prekės vaikams!

„Kidsmed 2in1“ geliniai kompresai krūtims

15

„Kidsmed 2in1“ geliniai kompresai krūtims

15,00 €

Žindymas yra tarsi dovana jūsų vaikui. Nepaisant to, kad tai natūrali veikla, žindymas kartais gali sukelti problemų. „2-in-1“ geliniai įklotai krūtims suteikia tikrą palengvėjimą kompreso pavidalu. „2-in-1“ geliniai kompresai krūtims yra daugkartinio naudojimo, be BPA ir latekso + juos galima naudoti tiek karštus, tiek šaltus, siekiant palengvinti įvairias problemas, kylančias dėl žindymo.

Rinkinį sudaro: 2 x 2-in-1 geliniai kompresai krūtims, 2 x minkšti dėklai.

- +
Prieinamumas:Sandėlyje
SKU RINNAKOMP
Produkto informacija

Jei norite pasiimti prekes, paskambinkite iš anksto ir susitarkite dėl laiko: +372 57 870 702

Paprastai siuntos Estijoje pirkėjo nurodytą adresą pasiekia per 1–2 darbo dienas įsigaliojus pardavimo sandoriui. Latvijoje prekė pristatoma per 1–2 darbo dienas. Lietuvoje prekė pristatoma per 1–3 darbo dienas. Suomijoje prekė pristatoma per 1–4 darbo dienas.

Instrukcija

Tik išoriniam naudojimui – nenaudokite jokiam kitam tikslui, išskyrus aukščiau nurodytiems.

Nuplaukite muilu, skalbimo geliu arba Kidsmed paviršių dezinfekavimo priemone.

Nenaudokite vaikams ir neleiskite vaikams kramtyti ar žaisti su krūtų kompresais.

ĮSPĖJIMAS: Nelaikykite „2-in-1“ gelio kompresų ant krūtų ilgiau nei nurodyta. Visada pirmiausia patikrinkite krūtinės temperatūrą. Perkaitinimas arba ilgalaikis naudojimas gali sužaloti. Nenaudoti ant jautrios odos ar atvirų žaizdų. Galima naudoti tik prižiūrint suaugusiems. Negalima užkišti kompreso skylučių ir nuryti krūties kompreso turinio.

Įvertinimas 4

Parašykite savo atsiliepimą

Peržiūrimas produktas: „Kidsmed 2in1“ geliniai kompresai krūtims

Žindymo problemas (užsikimšusius pieno latakus, mastitą, skausmingas ir patinusias krūtis) galima palengvinti įvairiais būdais.

Krūtų šildymas skatina pieno gamybą; šaltis nuramina jautrias krūtis ir pašalina diskomfortą, kurį sukelia pieno pripildymas.

„Kidsmed 2-in-1“ geliniai kompresai krūtims yra tinkami naudoti abiem atvejais. Minkštas ir lankstus krūties kompresas, užpildytas gelio perlais, puikiai tinka jūsų krūtims, o minkštas medžiaginis užvalkalas suteikia dar daugiau komforto.


ŠILUMOS TERAPIJA

Naudokite „2-in-1“ gelinius įklotus kaip karštą krūtų kompresą, kad palengvintumėte užsikimšusius pieno latakus ir mastitą, taip pat prieš maitinimą, kad padidėtų pieno tekėjimas. Galima naudoti prieš pieno traukimą arba jo metu, kad pagreitintumėte procesą.

Šilumos terapijai: Pašildykite krūtų paketus mikrobangų krosnelėje nuo 30 sekundžių iki 1 minutės.

ŠALČIO TERAPIJA

Gelinius įklotus „2-in-1“ naudokite kaip šaltą krūtų kompresą, kad sumažintumėte skausmą ir patinimą, esant pieno pertekliui ar mastitui. Kad gelio įklotai išliktų savo vietoje, juos galima dėti į liemenėlę.

Šalčio terapijai: Laikykite šaldiklyje mažiausiai 2 valandas, prieš naudojimą įdėkite į medžiaginį užvalkalą.

„Kidsmed“ geliniai įklotai puikiai tiks su „Lola&lykke“ pientraukiu!

 

Naudojant su pientraukiu: krūtų kompresus pašildykite pagal šilumos terapijos instrukcijas ir apvyniokite aplink pientraukio piltuvą (išorėje) traukimo metu. Puikiai tinka naudoti su „Lola & Lykke“ išmaniuoju pientraukiu, kurio lankstus ir plonas piltuvas skleidžia šilumą. Šiluma pagreitina traukimą.

piima_voolu_kiirendamine
kompress_valutavatele_rindadele
piima_voolu_kiirendamine_kidsmed

Atsiliepimas:

Susilaukusi pirmo vaiko, ligoninėje jau naudojau kopūstų lapus, juos buvo galima vėsiai laikyti šaldytuve ir prireikus atvėsinti veržiančias ir ištinusias krūtis. Deja, tuo metu aš nežinojau apie „2-in-1“ gelinius kompresus krūtims.

Kai susilaukiau antrojo vaiko, šie krūtų kompresai buvo absoliuti palaima. Po gimdymo buvo gera numalšinti prisikaupusio pieno sukeltus skausmus, o vėliau naudoti kaip šiltą kompresą, kuris labai gerai padidino pieno tekėjimą. Geliniai krūtų kompresai yra perdirbami, be BPA ir latekso ir yra daugkartinio naudojimo. Labai juos rekomenduoju!

DSC_4310-01