Malonu jus matyti!
„Kidsmed“ – geriausios medicinos ir sveikatos prekės vaikams!

Istorija apie du 22 metų jaunus žmones

Pradėkime nuo pat pradžių. „Nosibo“ atsirado dėl asmeninio poreikio. Gimus pirmagimiui, netrukus teko susidurti su vienu dažniausių mažo vaiko negalavimų – peršalimu. Išbandėme Estijoje rastus aspiratorius, tačiau nė vienas jų nedavė norimo rezultato. Matėme, kad mūsų mažylis sunkiai kvėpuoja per nosį, sunkiai valgo, negali užmigti ir yra išsekęs. Norėdami palengvinti esamą vaiko padėtį, pradėjome ieškoti variantų užsienyje. Užsienio rinkoje radome įdomų, kitose pasaulio šalyse daug giriamą, bet mums nežinomą produktą ir nusprendėme jį išbandyti. Kas yra išbandęs „Nosiboo“ nosies aspiratorių, žino, kad jam niekas neprilygsta. Iškart supratome, kad apie šį produktą turi sužinoti ir kiti tėvai. Po ilgų derybų ir įrodinėjimo gavome atstovavimo teisę Baltijos šalyse ir Suomijoje. Po keletos metų intensyvaus darbo tikime, kad su „Nosiboo“ pasiekėme daugelio tėvų širdis.

Naujausias mūsų asortimento produktas „Kidsmed MeshPlus“ inhaliatorius buvo plačiai naudojamas vienerius metus, kol atsirado prekyboje, kad būtų užtikrintas jo tinkamumas. Tikimės, kad ir mūsų klientai bus juo patenkinti.

Laikui bėgant ėmėmės krypties plėtoti „Kidsmed“ prekės ženklą ir siūlyti tik kokybiškas vaikų sveikatai skirtas prekes. Kiekvienas mūsų atrinktas gaminys buvo iš anksto išbandytas, kad būtų įsitikinta jo tinkamumu. Mūsų tikslas – ne tik pasiūlyti vaikams skirtus sveikatos produktus, bet ir rasti pačius geriausius.