Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Malonu jus matyti!
„Kidsmed“ – geriausios medicinos ir sveikatos prekės vaikams!

Diržas po nėštumo Lola & Lykke

99

Diržas po nėštumo Lola & Lykke

As low as 99,00 €

Lola & Lykke pogimdyvinis dirzas suteikia labai reikalingą atramą susilpnėjusiems pagrindiniams raumenims po gimdymo. Diržas suteikia dviejų sluoksnių atramą vidurinei daliai, klubams ir nugarai. Malšina nugaros skausmus ir gerina laikyseną. Švelnus suspaudimas pagreitina skysčių pratekėjimą per kūną ir pagreitina atsigavimą po nėštumo ir gimdymo.

- +
Prieinamumas:Sandėlyje
Only %1 left
SKU SBand
Klausimai

Gimdžiau prieš 4 savaites. Ar man dar būtų naudingas diržas?

Diržas veiksmingiausias pirmuosius 2-3 mėnesius po gimdymo, tad Jūsų atveju jis vis tiek praverstų. Diržas jums būtų naudingas, ypač jei jaučiate, kad jūsų pilvas vis dar silpnas, ir jei jaučiate, kad norint išlaikyti gerą laikyseną jums reikia daugiau atramos. Diržas primena apie taisyklingą laikyseną ir padeda suaktyvinti giliuosius šerdies raumenis. Tai gali padėti nuo nugaros skausmo ir sumažinti prastos laikysenos tikimybę.

 

Gimdžiau prieš 6 mėnesius. Ar man dar būtų naudingas diržas?

Norint pasiekti efektyviausią rezultatą, rekomenduojame naudoti atraminį diržą praėjus ne daugiau nei 3 mėnesiams po gimdymo. Jis taip pat gali būti naudojamas vėliau arba pradėti jau nėštumo metu, siekiant palaikyti nugarą ir pagerinti laikyseną, tačiau šiuo metu jis nebeturi specifinio pilvo plastiko efekto. Tačiau atliekant pratimus, diržas yra naudingas visiems, norintiems pagerinti savo laikyseną ir bendrą sveikatą.

 

Ar diržas tinka ir moterims, kurios pagimdė cezario pjūvio būdu?

Taip, „Core Restore“ diržas yra specialiai sukurtas naudojimui po operacijos. Paspartinti atsigavimo procesą po cezario pjūvio galima naudojant diržą. Jis padeda palaikyti chirurginį pjūvį, išlaikyti pilvo raumenis kartu ir padidinti kraujotaką žaizdos srityje, kad būtų skatinamas gijimas ir sumažintas patinimas.

 

Kaip greitai po gimdymo galiu pradėti naudoti diržą?

Core Restore atraminį diržą galite pradėti naudoti iškart po įprasto gimdymo, taip pat po cezario pjūvio. Priklausomai nuo jūsų savijautos, galite palaukti 24 valandas prieš naudodami diržą. Jei abejojate, prieš pradėdami naudoti pasitarkite su gydytoju.

 

Kiek laiko turėčiau dėvėti diržą?

Atraminį diržą rekomenduojame naudoti reguliariai bent 6-12 savaičių iš karto po gimdymo, tačiau pageidaujant diržą galima nešioti ir ilgiau.

 

Kiek valandų per dieną turėčiau dėvėti atraminį diržą?

Tai priklauso nuo jums reikalingos atramos lygio. Diržą rekomenduojame nešioti 2-8 valandas per dieną, ypač atliekant veiklą, kuriai reikalinga gera laikysena; žindymas, vežimėlio stumdymas ir kūdikio kėlimas. Nešioti diržą kitų lengvų pratimų metu gali būti nenaudinga, nes galite geriau jausti ir suaktyvinti giliuosius pagrindinius raumenis. Diržas negali būti nešiojamas naktį.

 

Ar naudojimo metu atraminis diržas nepakyla?

Diržas pagamintas iš minkštos ir hipoalerginės techninės medžiagos, o jo unikalios dvigubo slėgio tvirtinimo plokštės idealiai tinka kiekvienam kūno tipui. Dvigubo užsegimo dėka diržas pasilenkia ir juda kartu su kūnu, pavyzdžiui, sėdint diržas „nepakyla“ aukštyn.

 

Kaip tvirtai reikia segėti diržą?

Atraminis diržas turi būti dėvimas pakankamai tvirtai ir tvirtai prie kūno, bet ne per stipriai. Turite turėti galimybę laisvai kvėpuoti. Patogumas yra svarbiausias dalykas nešiojant diržą: jis skirtas palaikyti ir jaustis patogiai.

 

Kuo šis atraminis diržas skiriasi nuo kitų pogimdyminių diržų?

Pagrindinis skirtumas tarp Core Restore pogimdyminio atraminio diržo ir daugumos kitų rinkoje esančių diržų yra drabužio priekio dizainas. „Core Restore“ diržo priekyje yra dvi atskiros tvirtinimo detalės, kad kuo labiau priglustų. Dirželio stiprumą galima tiksliai reguliuoti naudojant atskirus lipdukus ir audinio užsegimus. Tai reiškia, kad diržas puikiai tiks, nesvarbu, kokios jūsų kūno formos. Atskiros plokštės taip pat daro „Core Restore“ diržą labai patogų, nes diržas nesivynioja ir nesijaučia nepatogumas.

 

Kodėl turėčiau naudoti diržą po gimdymo?

Mūsų diržas po gimdymo suteikia švelnų, bet tvirtą suspaudimą ir yra tinkamas naudoti po natūralaus gimdymo ar cezario pjūvio. Juosta palaiko jūsų vidurinę dalį, kai ji silpna po gimdymo, išlygina raumenis ir pagreitina skysčių judėjimą per kūną. Diržas pagamintas iš minkštos ir hipoalerginės techninės medžiagos, o unikalios dvigubo tvirtumo tvirtinimo plokštės idealiai tinka kiekvienam kūno tipui. Pogimdyminio diržo nešiojimas gali pagreitinti atsigavimą ir padėti nuo nugaros skausmo bei pagerinti laikyseną.

„Core Restore Belt“ sukurtas atsižvelgiant į funkcionalumą ir patogumą. Techninė Core Restore diržo medžiaga sukurta išskirtinai mums: ji itin elastinga ir itin minkšta bei maloni ant odos. Skirtingai nuo daugelio kitų diržų, „Core Restore Support Belt“ yra 100% be latekso.

 

Kaip išplauti diržą?

„Lola&Lykke“ atraminiai diržai turi būti plaunami rankomis ir turi išdžiūti ant lygaus paviršiaus, nesisukdami ir nevyniojami. Norint išvengti žalos, nerekomenduojama naudoti cheminių valymo priemonių ir lyginti. Laikykitės gaminio priežiūros instrukcijų, kad pailgintumėte diržo tarnavimo laiką.

Instrukcija

„Kokį dydį turėčiau pasirinkti?

Jei esate nėščia, galite nusipirkti diržą pagal savo drabužių dydį prieš nėštumą. Diržas yra keturių dydžių: S, M, L ir XL.

S tinka moterims, kurios prieš nėštumą dėvėjo EU 34-36 / JK 6-8 dydį

M tinka moterims, kurios prieš nėštumą dėvėjo EU 38-40 / JK 10-12 dydį

L tinka moterims, kurios prieš nėštumą dėvėjo EU 42-44 / JK 14-16 dydį

XL tinka moterims, kurios prieš nėštumą dėvėjo EU 46-48 / JK 18-20

 

Jei esate tarp dydžių, pasirinkite tinkamą dydį, atsižvelgdami į nėštumo prieaugį ir pilvo dydį. Jei jūsų svoris buvo vidutinis, o pilvas linkęs mažėti, rinkitės mažesnį dydį. Jei priaugote daug svorio ir jūsų pilvas yra didesnis, rinkitės didesnį dydį.

Jei jau pagimdėte, tiesiog išmatuokite savo pilvo apimtį po gimdymo, kad išsirinktumėte tinkamiausią diržo dydį. S dydis tinka 70-90cm pilvui po gimdymo, M dydis 90-110cm, L dydis 110-130cm ir XL dydis 130-150cm pilvui po gimdymo.

universalus dydis po gimdymo, nes diržas turi daug vietos prisitaikyti prie mažėjančio pilvo.

Įvertinimas

Parašykite savo atsiliepimą

Peržiūrimas produktas: Diržas po nėštumo Lola & Lykke

Be latekso, kvėpuojantis, hipoalergiškas

Prisideda prie gimdos ir dubens dugno atsigavimo

Reguliuojama dvigubo suspaudimo sistema užtikrina komfortą

Tinka naudoti po gimdymo ar cezario pjūvio

Padeda stabilizuoti skrandį ir pagerinti laikyseną atsigavimo metu

GERIAUSIAI REZULTATAI NAUDOJANT IŠ karto PO GIMDYMO!

 

KAIP TAI VEIKIA

Pogimdyminis diržas palaiko dubenį ir raiščius, kurie suminkštėjo nėštumo ir gimdymo metu. Po gimdymo tikslingas suspaudimas skatina efektyvesnį atsigavimą ir geresnę laikyseną.

Lola & Lykke diržą po nėštumo galite pradėti naudoti iškart po gimdymo ar cezario pjūvio. Diržą rekomenduojame naudoti reguliariai bent 6-12 savaičių iš karto po gimdymo, tačiau jei norite, galite nešioti ir ilgiau. 

kidsmed_bandaa_

Galimi 4 skirtingi dydžiai: S, M, L, XL

rasedusj_rgne

REKOMENDUOJA KINEZETERAPUTĖS!

„Lola&Lykke® tvarsliava po gimdymo buvo sukurta bendradarbiaujant su Suomijos gimdymo kineziterapeutais. Ergonomiškas dizainas kartu su mūsų unikalia dvigubo suspaudimo technologija suteikia geriausią įmanomą atramą mamai po nėštumo.

Tvarstis turi dvi reguliuojamas tvirtinimo plokštes, kurios leidžia patogiai ir puikiai priglusti prie pilvo. Dvi visiškai atskiros ir reguliuojamos viršutinės ir apatinės suspaudimo plokštės leidžia kiekvienam vartotojui reguliuoti diržą iki tinkam  o stiprumo. Atraminis diržas yra saugus ir patogus naudoti tiek kasdienėje veikloje, tiek fizinio lavinimo metu.

bandaa_
Lola & Lykke pogimdyminis tvarstis yra 100% be latekso ir nesukelia alergijos.
Diržas turi minkštą vidų, kuris taip pat yra patogus jautriai odai po gimdymo.
Dėl elastingumo ir dvigubos tvirtinimo sistemos diržas puikiai priglunda prie pilvo srities, prisitaikydamas prie normalaus kūno judėjimo.
Visiškai reguliuojamos tvirtinimo plokštės leidžia reguliuoti daugiau nei 20 cm, kad būtų užtikrintas tinkamas prigludimas.
Vieno dydžio diržas tinka dėvinčiai visą laikotarpį po gimdymo, nes jį galima lengvai pritaikyti prie besitraukiančio pilvo.

TINKA NAUDOTI PO CEZARIO

Tvarstis idealiai tinka naudojimui po operacijos.

Prilaiko žaizdą, sulaiko pilvo raumenis ir padidina kraujotaką jūsų chirurginėje vietoje, kad paskatintų gijimą ir sumažintų patinimą.

Diržas visada turi būti uždėtas virš pjūvio ir turi būti dėvimas pakankamai įtemptas, bet ne per stipriai, kad galėtumėte normaliai kvėpuoti.

Įsitikinkite, kad tvarstis yra ant jūsų chirurginės žaizdos ir netrina jos. Jei kyla abejonių arba yra specialių sąlygų kūdikio sveikatai po gimimo, pirmiausia pasitarkite su gydytoju.

parim_bandaa_p_rast_s_nnitust_2
parim_bandaa_p_rast_s_nnitust

MEDICINOS KLASS

Įrodyta atrama, padedanti efektyviai koreguoti prastą laikyseną, kad atsigavimas po gimdymo būtų greitesnis ir mažiau skausmingas.

 

2022 m. apdovanotas apdovanojimu „Pagaminta mamai“.

 

tugiv_
s_nnitusj_rgne_v_1_