Malonu jus matyti!
„Kidsmed“ – geriausios medicinos ir sveikatos prekės vaikams!

Inhaliatoriaus „Kidsmed Meshplus“ vaistų kamera

16
Inhaliatoriaus „Kidsmed Meshplus“ vaistų kamera

Inhaliatoriaus „Kidsmed Meshplus“ vaistų kamera

16,00 €

Priklausomai nuo to, kaip dažnai naudojate, Kidsmed Meshplus inhaliatoriaus vaistų kamerą laikui bėgant reikia pakeisti. Jei naudojate dažnai, vaistų kamerą rekomenduojame keisti bent kartą per metus, kad inhaliavimas būtų kuo efektyvesnis.

Vaistų kamerą reikia pakeisti ir tuo atveju, jei prietaisas nukrito ir nebeišeina garai. Tai reiškia vaistų skyriaus plyšimą.

Kad inhaliatorius tarnautų ilgai, o vaistų kamera neužsikimštų, po kiekvieno naudojimo inhaliatorių išvalykite.

- +
Prieinamumas:Sandėlyje
SKU INHA02
Įvertinimas

Parašykite savo atsiliepimą

Peržiūrimas produktas: Inhaliatoriaus „Kidsmed Meshplus“ vaistų kamera

INHALIATORIAUS PRIEŽIŪRA

Inhaliatorius turi būti valomas po kiekvieno naudojimo!

 Pašalinkite prietaise likusius vaistus ir į vaistų skyrių įpilkite švaraus vandens (jei įmanoma, išpilstyto į butelius).
 Įjunkite inhaliatorių ir palaikykite nuspaudę įjungimo / išjungimo mygtuką 8 sekundes, kol mėlyna šviesa taps ryškesnė ir nuolatos švies. Tai rodo, kad įjungtas valymo režimas. Palikite aparatą 30 sekundžių veikti valymo režimu.
 Nuimkite nuo prietaiso inhaliacinę kaukę ir vaistų kamerą. Pašalinkite visą prietaise likusį skystį. Nuplaukite inhaliacinę kaukę ir vaistų kamerą vandeniu. Tiesiogiai nelieskite metalinio tinklelio. Priešingu atveju metalinis tinklelis gali būti pažeistas ir jo nebebus galima naudoti. Nuplovę dalis, palikite jas išdžiūti.

Jokiu būdu nepalikite vaistų inhaliatoriuje! Nenaudokite distiliuoto vandens!