Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Malonu jus matyti!
„Kidsmed“ – geriausios medicinos ir sveikatos prekės vaikams!

Motinos pieno laikymo maišeliai (10 vnt) + adapteris

12.5

Motinos pieno laikymo maišeliai (10 vnt) + adapteris

12,50 €

Idealus būdas surinkti, laikyti, maitinti brangų motinos pieną. Lola&Lykke® motinos pieno laikymo maišeliai yra lengvai naudojami ir higieniški. Maišeliai yra iš anksto sterilizuoti, sandarūs ir paruošti naudojimui. Jie iš anksto sterilizuoti stipriomis dvigubomis tarpinėmis, apsaugančiomis nuo nutekėjimo. Krūties pieno laikymo maišeliai skirti greitam užšaldymui ir atšildymui, siekiant apsaugoti vertingus motinos pieno vitaminus ir maistines medžiagas. Maišelį galite prijungti prie išmaniojo pientraukio ir traukti pieną tiesiai į laikymo maišelį.

Mūsų dėžutėje, kurioje yra 10 motinos pieno laikymo maišelių, yra adapteris, reikalingas pieno maišeliui pritvirtinti prie pientraukio ar žinduko.

- +
Prieinamumas:Sandėlyje
SKU LL03
Produkto informacija

Tellitud tooted on võimalik kiirelt kätte saada DPD, Smartposti või Omniva pakiautomaadist üle Eesti.

Tavaliselt jõuab pakk juba järgmisel päeval Teie poolt valitud pakiautomaati.

Juhul kui Teil on tellimuse kätte saamisega hästi kiire, siis on võimalik tulla tellitud kaubale järgi ka meie kontorisse Tallinnas.

 

Kõik tellimused, mis on tehtud tööpäevadel enne kella 15:00 lähevad samal päeval teele ning peaksid olema pakiautomaadis järgmisel päeval.

 

Lattu on võimalik kaubale ise järgi tulla tööpäevadel kell 9:00-16:00

Aadress: Pirni 12 A-korpus, Tallinn.

Palume eelnevalt ette helistada! Tel nr +372 57 870 702

Įvertinimas

Parašykite savo atsiliepimą

Peržiūrimas produktas: Motinos pieno laikymo maišeliai (10 vnt) + adapteris

“Labai džiaugiamės, kad šie maišeliai yra sterilizuoti ir su adapteriu galima traukti, laikyti, maitinti, neperpilant pieno.”

Net ir pirmosiomis savaitėmis po kūdikio gimimo pasitaikys situacijų, kai teks kurį laiką būti toli nuo namų – ar tai būtų apsipirkimas, vizitai pas gydytoją, ar socialiniai įsipareigojimai. Čia atsiranda motinos pieno traukimas ir saugojimas, kur Lola & Lykke pientraukis ir jo laikymo maišeliai yra geriausias sprendimas.

Puikus sprendimas traukti, maitinti ir laikyti motinos pieną!

Pilkite pieną tiesiai į laikymo maišelį!

Prijunkite laikymo maišelį prie adapterio ir pientraukio. Neperpilkite pritraukto pieno iš buteliuko į laikymo maišelį! Naudodami adapterį, esantį pakuotėje, galite lengvai prijungti maišelį prie pientraukio ir traukti pieną tiesiai į maišelį. Pripildę, uždėkite dangtelį ant maišelio ir padėkite į šaldytuvą. Būtinai laikykitės rekomenduojamo kiekio mililitrais, nes užšaldamas pienas plečiasi!

Maitinkite kūdikį tiesiai iš laikymo maišelio!

Naudodami tą patį adapterį galite prijungti maišelį prie kūdikio buteliuko žinduko ir maitinti kūdikį tiesiai iš laikymo maišelio. Taip pilant iš maišelio į buteliuką neprarandamas nė lašas brangaus pieno. Sandėliavimo maišeliai taip pat užima mažiau vietos nei buteliukai transportavimo metu ir apsaugo mamas nuo buteliukų plovimo / sterilizavimo.

kidsmed_rinnapump_s_ilituskotid-2

Ištraukto motinos pieno laikymas kūdikiui:

galima pritraukti ryte tą pačią dieną

pieną galima pradėti laikyti prieš dieną, jei išvykimas žinomas iš anksto

Išsaugodami visada užsirašykite datą, nes vėliau neprisiminsite

Rinnapiima_s_ilitamine_4_

Vartojimui motinos pieno šildyti nebūtina – užtenka atšildyti ir pašildyti iki kūno temperatūros.

Atšildytas pienas pakartotinai nebeužšaldomas.

Pašildytas motinos pienas sunaudojamas per 2 valandas. Tai reiškia, kad per 2 valandas galima siūlyti vaikui pakartotinai, bet galiausiai likučius vis tiek tenka išpilti.

Niekada nenaudokite mikrobangų krosnelės atšildymui ar pašildymui. Naudokite šilto vandens vonią arba tiesiog laiku išimkite pieno pakelį iš šaldiklio.

Lola Lykke motinos pieno laikymo maišeliai idealiai tinka maisto reikiamam kiekiui laikyti. Ant jų galite patogiai užrašyti ir traukimo datą.

Puikus sprendimas motinos pieno traukimui, maitinimui ir laikymui!

Prijunkite laikymo maišelį prie adapterio ir pientraukio
Traukiasi tiesiai į laikymo maišelį
Norėdami maitinti tiesiai iš laikymo maišelio, prijunkite Lola Lykke kūdikio buteliuko spenelį
kidsmed_rinnapump_15
kidsmed_rinnapump_21

Susiję produktai