Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Malonu jus matyti!
„Kidsmed“ – geriausios medicinos ir sveikatos prekės vaikams!

Nosiboo Mini krepšys

15.5

Nosiboo Mini krepšys

15,50 €

Ar žinote tą jausmą, kai mažylio čiulptukas kažkur dingsta krepšio dugne ir norint jį surasti, tenka iškratyti visą krepšio turinį? Dabar „Nosiboo“ rado sprendimą – „Nosiboo“ mini krepšys! Idealaus dydžio, užtrauktuku užsegamas krepšys, kuriame telpa viskas, ką reikia greitai susirasti – čiulptukas, „Nosiboo Eco“, pleistrai ir kt.

Matmenys: 16x10x6 cm

 
- +
Prieinamumas:Sandėlyje
SKU 1013
Produkto informacija

Jei norite pasiimti prekes, paskambinkite iš anksto ir susitarkite dėl laiko: +372 57 870 702

Paprastai siuntos Estijoje pirkėjo nurodytą adresą pasiekia per 1–2 darbo dienas įsigaliojus pardavimo sandoriui. Latvijoje prekė pristatoma per 1–2 darbo dienas. Lietuvoje prekė pristatoma per 1–3 darbo dienas. Suomijoje prekė pristatoma per 1–4 darbo dienas.

Įvertinimas

Parašykite savo atsiliepimą

Peržiūrimas produktas: Nosiboo Mini krepšys

 

„Man visada patiko, kad viskas turi savo vietą sauskelnių krepšyje. Kai pamačiau, kad prekyboje atsirado mielas „Nosiboo“ mini krepšys, iš karto supratau, kad jis man reikalingas. Pavyzdžiui, ten laikau „Nosiboo ECO“ ir jūros vandens ampules. Patogu visada pasiimti su savimi išeinant iš namų!“

v_ike_beebitarvete_kott

„Nosiboo ECO“ rado namus

Pirmosiomis „Nosiboo“ dienomis rankinis aspiratorius „ECO“ buvo parduodamas plastikinėje dėžutėje, tačiau vienu metu ji buvo pakeista į ekologiškesnę, ir plastikinė dėžutė liko nuošalyje. Kelios mamos teiravosi, kaip būtų gerai prietaisą pasilikti ateičiai, nes tai vis dar yra higienos prekė. Nuo šiol mini krepšys yra puikus pasirinkimas! Daugkartinis, gražus krepšys su užtrauktuku, kuriame be „ECO“ telpa dar keli daiktai.

Skirtas ne tik „ECO“ laikymui

Mini krepšys yra patogus ir skirtas, pavyzdžiui, pirmosios pagalbos vaistinėlės laikymui. Puikiai tinka pleistrams, mažam dezinfekantui, bintui, žirklėms, kaukei ir kt.  Priklausomai nuo poreikių, prie vežimėlio pritvirtinkite savo nedidelį „Nosiboo“ maišelį arba įdėkite į didesnį krepšį. Jis tilps visur!

unnamed_2_