Malonu jus matyti!
„Kidsmed“ – geriausios medicinos ir sveikatos prekės vaikams!

Mano krepšelis

Pirkinių krepšelis

Nosies gleivių aspiratorius Nosiboo GO

164

Nosies gleivių aspiratorius Nosiboo GO

164,00 €

Nosiboo GO - tai nešiojamas, įkraunamas ir galingas elektrinis nosies aspiratorius, leidžiantis greitai ir lengvai išvalyti kūdikio nosytę nuo išskyrų ir gali būti naudojamas bet kurioje vietoje.  „Go“ galima nešiotis bet kur!

- +
Prieinamumas:Sandėlyje
SKU 1009
Produkto informacija


Jei norite pasiimti prekes, paskambinkite iš anksto ir susitarkite dėl laiko: +372 57 870 702

Paprastai siuntos Estijoje pirkėjo nurodytą adresą pasiekia per 1–2 darbo dienas įsigaliojus pardavimo sandoriui. Latvijoje prekė pristatoma per 1–2 darbo dienas. Lietuvoje prekė pristatoma per 1–3 darbo dienas. Suomijoje prekė pristatoma per 1–4 darbo dienas.

Klausimai

Koks skirtumas tarp „Nosiboo Pro“ ir „Nosiboo Go“?

„Nosiboo Pro“ didesnis, naudojamas prijungus prie elektros tinklo, galingumą galite reguliuoti. „Nosiboo Go“ kompaktiškesnis, patogiau nešiojamas, veikia su įkraunama
baterija, galingumas nereguliuojamas (jis apytikriai atitinka didžiausią „Nosiboo Pro“ galingumą), veikia tyliau nei „Nosiboo Pro“.


Ar GO ir stipriausia siurbimo galia tinka naujagimiui?
Taip, visi „Nosiboo“ produktai yra tinkami naudoti nuo pat gimimo ir net intensyviausias režimas nepakenks kūdikio nosytei! Reguliuojant siurbimo stiprumą reikia atsižvelgti į
išskyrų tankį, o ne į vaiko amžių. Siurbimo galia nustatoma bendradarbiaujant su gydytojais.


Ar užsisakant prietaisą reikėtų užsisakyti papildomų priedų rinkinį?
Nebūtina, nes su prietaisu gausite viską, ko reikia, kad galėtumėte nedelsdami jį naudoti. Tačiau jei namuose turite kelis vaikus, kuriems reikalinga aspiracija, tuomet, atsižvelgiant į higieną, tikslinga įsigyti papildomą kolibrio antgalį / galvutę (yra ir priedų rinkinyje).


Ar po iškart po naudojimo reikia praskalauti prietaiso galvutę?
Taip, jei išskyroslieka kolibrio galvutėje, jos gali prasiskverbti į žarnelę ir iš ten į prietaiso variklį. Jei išskyros patenka į prietaisą, jis sugenda ir jo remontui garantija netaikoma. Jei
naudojate „Nosibood“ naktį ir tuo metu yra neįmanoma ar sunku praskalauti, atsukite kolibrio galvutę nuo žarnelės ir praskalaukite kai tik galėsite.


Ar „Go“ yra atsparus smūgiams?
Ne, „Go“ nėra atsparus smūgiams ir su juo reikia elgtis atsargiai, kaip ir su bet kokiu kitu medicinos prietaisu.


Kiek trunka prietaiso įkrovimas?
„Go“ aspiratorių galima naudoti po 30 minučių įkrovimo. Prietaisas automatiškai išsijungia po 10 minučių naudojimo, kad būtų išvengta per didelio naudojimo. Po pertraukos vėl galite įjungti prietaisą.


Kurias prietaiso dalis ir kuo reikėtų plauti?
Iš karto po naudojimo reikia plauti tik „Penguin“ galvutes. Dalys turėtų būti plaunamos po šiltu tekančiu vandeniu.


Ar po naudojimo būtina praskalauti prietaiso galvutę?
Taip, jei paliksite išskyras „Penguin“ galvutėje, jos gali prasiskverbti į prietaiso variklį. Jei išskyros patenka į prietaisą, jis sugenda ir jo remontui garantija netaikoma. Jei naudojate „Nosibood“ naktį ir tuo metu yra neįmanoma ar sunku praskalauti, atsukite „Penguin“ galvutę nuo žarnelės ir praskalaukite kai tik galėsite.


„Nosiboo Go“ filtras skleidžia nemalonų kvapą, yra purvinas ar drėgnas. Ką daryti?
Jei taip nutiko su jūsų „Go“ filtru, tikrai turėtumėte įsigyti naują filtrą.Filtrai yra su kartu parduodamais mūsų „Perepak“, gamintojas nesiūlo atskirų filtrų. Niekada neplaukite sugadinto filtro! Plaunant jis praranda savo funkciją ir nebegali apsaugoti prietaiso. Filtras gali sušlapti ar išsipurvinti tik dėl netinkamo naudojimo:
- Iškart po naudojimo neišvalėte galvutės, o išskyros liko prietaise.
- Prietaisą reikia IŠ KARTO valyti, net ir naktį!
- Nuplovę galvutę, jos neišdžiovinote ir įdėjote į prietaisą.
- „Penguin“ galvutėjeesanti jungtis nėra tinkamai įkišta į griovelį.


Ar galima atskirai įsigyti filtrą, antgalį ar jungtį?
Deja, ne. Visos šios dalys yra įtrauktos į priedų rinkinį. Atskirų dalių įsigyti neįmanoma. Ar galima įsigyti įvairių dydžių nosies antgalių be estrogeno veikliosiųjų medžiagų?
Ne, visos „Nosiboo“ aspiratoriaus galvutės yra vienodo dydžio. Kadangi išskyrų ištraukimui antgalio nereikia gliai kišti į nosytę, antgalis tinka visoms mažoms nosytėms.


Mano kūdikis pradeda verkti, kai valay jam nosytę. Kaip elgtis tokioje situacijoje?
Deja, dauguma vaikų, kurie dar per maži, kad suprastų aspiracijos būtinumą ir teigiamus aspektus, dažnai bando tam priešintis. Valymas „Nosiboo“ prietaisais nesukelia vaikams
jokio skausmo. Pats siurbimas kelioms sekundėms gali vaikui sukelti nemalonų kutenimą. Būtent vaikai nemėgsta, kai juos laiko ir, kaip taisyklė, būtent tai yra verkimo priežastis.
Kadangi mūsų prietaisais nosytės valymas užtruks vos kelias sekundes, rekomenduojame užbaigti šią procedūrą ir apdovanoti vaiką gausių švelnumu. Juk visa tai daroma vaiko labui, tad ar ne geriau tam skirti porą sekundžių nei visą naktį ir dieną nevalgiusiam ir nemiegojusiam vaikui?


Ar greitai gausiu užsakytą gaminį?

Į Lietuva prekė pristatoma per 1–2 darbo dienas.


Jei „Nosiboo“ nosies siurbtukas man nepatinka, ar galiu jį grąžinti ?
Prekę galima grąžinti per 14 dienų tik tuo atveju, jei ji neturi trūkumų, yra visiškai sukomplektuota, nenaudota ir originalioje pakuotėje. Naudotų prekių grąžinti negalima.
Kuna Jei kalbėsime apie medicinos prietaisus, panaudotų prekių grąžinti negalima. NB! Jei nuo prietaiso ar termometro ekrano yra pašalinama apsauginė plėvelė, jo grąžinti negalima.


Ar nosies siurbtukui „Nosiboo“ taikoma garantija?
Taip, „Nosiboo“ taikoma 1 metų garantija. (išskyrus „Nosiboo Go“ akumuliatorių). „Nosiboo Go“ akumuliatoriui suteikiama 6 mėnesių garantija.


Ar galiu pats (-i) ateiti atsiimti nosies siurbtuko „Nosiboo“?
Taip, galite prekę atsiimti Taline (Estijoje) adresu: Kadaka tee 133. Prieš tai susisiekite su mumis: +372 5787 0702. Suderinsime Jūsų atvykimo laiką.


Ar visus „Kidsmed“ siūlomus gaminius galima įsigyti išsimokėtinai?
Žinoma taip. Iškart po to, kai e-parduotuvėje pridėjote prekę į krepšelį ir perėjote prie mokėjimo.


Kur galėčiau rasti informacijos apie vykstančias kampanijas ir privilegijas?
Norėdami stebėti mūsų kampanijas ir nuolaidas, turite sekti mūs socialiniuose tinkluose „Facebook“ („Kidsmed Lietuva“) ir Instagrame „Kidsmed.lt“.

Instrukcija
Įvertinimas 3

Parašykite savo atsiliepimą

Peržiūrimas produktas: Nosies gleivių aspiratorius Nosiboo GO

PAPRASTA VALYTI

Iš karto po naudojimo reikia plauti tik „Penguin“ galvutes. Dalys turėtų būti plaunamos po šiltu tekančiu vandeniu.

PAGAMINTA BENDRADARBIAUJANT SU GYDYTOJAIS

„Nosiboo“ nosies aspiratorius buvo sukurtas bendradarbiaujant su įvairiais gydytojais, mokslininkais ir specialistais.

NETURI BPA

Sudėtyje nėra pramoninių cheminių medžiagų, kurios kenktų organizmui.

PAKRAUNAMA BATERIJA

Veikia su įkraunama baterija

Kodėl naudoti nosies aspiratorių?

Naujagimiai iki kelių mėnesių kvėpuoja beveik vien per nosį!

Kodėl tai problema?

Kai kūdikiui užgula nosytę, jis negali tinkamai kvėpuoti, todėl neužtikrinamas pakankamas deguonies tiekimas. Jie negauna pakankamai oro per burną, todėl negali ramiai miegoti, žįsti savo čiulptuko ar žįsti. Užkimšusi kūdikio nosis yra nakties kova – kai nemiega nei jūsų vaikas, nei jūs.

Ką galite padaryti?

Mūsų, tėvų, pareiga yra užtikrinti saugų kvėpavimą per nosį, nes kūdikis, kurio nosis užgulta, negali išsipūsti nosies. Siurbdami nosį nosies aspiratoriaus pagalba, išlaisviname kvėpavimo takus ir sudarome sąlygas ramiam poilsiui bei maitinimuisi.

269430361_233592455518819_5806242271693482740_n

Kūdikiai serga 6-10 kartų per metus, o tai dažnai lydi sloga, nosies užgulimas. Nuolatinis kvėpavimas per burną sukelia daugybę problemų.

Jei vaikui sloga, o gleivės ilgai užsibūna nosies ertmėje, tai tampa palankia erdve daugintis įvairioms bakterijoms, kurios gali sukelti, pavyzdžiui, vidurinės ausies, sinusų uždegimą. Vaikų ausies kanalai yra daug trumpesni, todėl į vidurinę ausį gali patekti gleivės be kliūčių. Tai gali turėti neigiamos įtakos tiek artikuliacijai, tiek kalbos vystymuisi, o tai gali būti dėl nosies.

Naudodami nosies aspiratorių gleivėms iš nosies šalinti, padedame palaikyti švarius kvėpavimo takus, kurie neleidžia daugintis bakterijoms.

Kodėl Nosiboo Go toks geras?

Nosies aspiratorius, kuris TIKRAI VEIKIA!
Produkto kūrimo etape buvo glaudžiai bendradarbiaujama su ENT specialistais, kad būtų sukurtas nosies aspiratorius, atsižvelgiant į visus medicininius veiksnius. Štai kodėl naudojamos tik tokios medžiagas, kurios yra visiškai nekenksmingos žmonėms, o siurbimo jėga nepakenks net naujagimiui.
Tik kelios sekundės - ir kūdikiai bei vyresni vaikai gali vėl kvėpuoti.
Galima nešioti ir naudoti bet kur. Veikia su įkraunama baterija
Nedirgina kūdikio gleivinės

Gydytojai rekomenduoja


Elisabeth Schneeflock

Birkfeld / Steiermark - Akušerė

"Nosies aspiracija yra veiksmingas peršalimo ir rinosinusito gydymo būdas kūdikystėje ir ankstyvoje vaikystėje, o tai įrodo daugybė įrodymais pagrįstų tyrimų... Tinkamu laiku ir reikiamu kruopštumu pašalinę nosies gleives, taip pat išlaisvinate nosies ertmę nuo daugumos ligų sukėlėjų, pagerėja nosies ventiliacija, ramesnis miegas, galima išvengti komplikacijų. Nosies aspiratorius „NOSIBOO“ suteikia naują šios terapijos galimybę. Lengva naudoti, švelnus, efektyvus."


Prof Dr Gabot Katona

Vaikų otorinolaringologa - Heim Pali vaikų ligoninė

"Kai mažas vaikas peršala, jis dažnai nerimsta, nes gali sunkiai kvėpuoti ir valgyti daug sunkiau. Negaunant pakankamai oro, jiems sunku nuryti, be to, į skrandį ir žarnyną patekusios nosies gleivės gali sukelti pykinimą ar net viduriavimą bei vėmimą. Kelis kartus per dieną aspiruodami nosį galime išvengti šių ir bakterinių kvėpavimo komplikacijų, prasidedančių nuo nosies ertmės."

Patentuotą „Penguin“ galvutę

Antgalis „Nosiboo Go Penguin“ yra patentuotas produktas

Prietaisą galima naudoti nuo pat gimimo.

Patentuotą „Penguin“ galvutę sudėtyje nėra BPA, ji yra lanksti ir nedirgina net mažiausių vaikų gleivinės.

Paprasta valyti

Norėdami išvalyti, tiesiog nuimkite kolibrio galvutę, išardykite ją dalimis, nuplaukite šiltu vandeniu ir leiskite išdžiūti. Vėl prijunkite prietaisą ir nosies aspiratorius vėl paruoštas naudoti

Labiausiai rekomenduojamas nosies aspiratorius  Lietuvoje!

Daiva

„Super nosies aspiratorius! Esu be galo patenkinta. Kaip lengva išsivalyti kūdikio nosytę. Ačiū!“

Karolina

„Oho. Tikrai nustebino, kad tai tikrai taip gerai veikia.“

Goda

„Gavau dovanu kudikiui ir jau kurį laiką naudoju. Visiškai nepakeičiamas nosies aspiratorius turintiems kūdikį.“

Beata

Teko girdėti, kad „Nosibood“ yra labai giriamas, bet pagalvojau, kad jis niekuo ne geresnis už kitus. O kaina dar buvo gana brangi. Ir dabar suprantu, apie ką šie žmonės kalbėjo. Nerealu, kiek su šiuo aspiratoriumi ištraukiu gleivių. Geresnio dalyko tikrai nėra.“

„Nosiboo Go“ nosies aspiratorius yra pripažintas visame pasaulyje!

Auhinnad_2_

Nosies aspiratorius pagamintas ES ir sertifikuotas medicinos prietaisu

Auhinnad_5

2014 m. „Red Dot“ medicinos prietaisų apdovanojimas

Auhinnad_3_

2016 m. Vokietijos dizaino apdovanojimas

Auhinnad_1_

2017 M. JAV PTPA apdovanojimas

Auhinnad_4_

2020 ir 2021 m. išrinktas kaip mėgstamiausias Korėjos vartotojų produktas

Susiję produktai