Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Malonu jus matyti!
Sveikatos produktai ir medicinos prietaisai visai šeimai.

Nosiboo krepšys

31.5

Nosiboo krepšys

31,50 €

Mūsų „Nosiboo“ krepšys yra puikiai tinkamas visiems būtiniems kūdikio daiktams. Dėka vidinių ir išorinių kišenių, galite patogiai susidėlioti visus reikalingus daiktus. Nešiokite krepšį kaip tik norite – kaip kuprinę, ant peties ar pritvirtintą prie vežimėlio. Jis sukurtas jūsų patogumui – lengvas, tačiau patvarus. Būkite tvarkingi, viskam pasiruošę ir nuolat stilingi!

Išmatavimai: 20 cm x 13,5 cm x 25 cm

- +
Prieinamumas:Sandėlyje
SKU 1012
Produkto informacija

Jei norite pasiimti prekes, paskambinkite iš anksto ir susitarkite dėl laiko: +372 57 870 702

Paprastai siuntos Estijoje pirkėjo nurodytą adresą pasiekia per 1–2 darbo dienas įsigaliojus pardavimo sandoriui. Latvijoje prekė pristatoma per 1–2 darbo dienas. Lietuvoje prekė pristatoma per 1–3 darbo dienas. Suomijoje prekė pristatoma per 1–4 darbo dienas.

Įvertinimas

Parašykite savo atsiliepimą

Peržiūrimas produktas: Nosiboo krepšys

BAG_8I5A00952

Ilgą laiką ieškojau krepšio mūsų šeimos vaistams laikyti. Kai išvykstu iš namų ilgiau nei dienai, visada su savimi pasiimu karščiavimą mažinančią priemonę, aspiratorių, jūros vandenį, termometrą ir pan. Vaikai visada suserga pačiu nepatogiausiu momentu, o tada gera turėti viską, ko reikia, o „Nosiboo“ krepšys tam puikiai tiks!“

BAG_8I5A0142
BAG_8I5A0104

Tinka net „Nosiboo PRO“

Nors krepšys atrodo mažas, tačiau viduje jis labai erdvus. „Nosiboo PRO“ laikymas bus patogus. Jame gali būti, pavyzdžiui, jūros vandens, servetėlių ir kt.

„Nosiboo“ krepšys kaip kūdikio krepšys

„Nosiboo“ krepšyje puikiai tinka nešiotis viską, ko reikia jūsų kūdikiui, kad ir kur eitumėte. Dėl vidinių ir išorinių kišenių visus savo daiktus galite sumaniai sudėti į saugią vietą. Krepšį nešiokitės taip, kaip norite – kaip rankinę, ant peties ar pritvirtintą prie vežimėlio.

Jis sukurtas jūsų patogumui – lengvas ir kartu patvarus.

Būkite organizuoti, pasiruošę viskam ir būkite stilingi!

beebitarvete_kott_2