Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Malonu jus matyti!
„Kidsmed“ – geriausios medicinos ir sveikatos prekės vaikams!

Nosies gleivių aspiratorius Nosiboo PRO

159

Nosies gleivių aspiratorius Nosiboo PRO

As low as 159,00 €

Nosiboo PRO - tai aukštos kokybės nosies aspiratorius, kurio pagalba greitai ir efektyviai galite išvalyti sloguojančio vaiko nosytę. Vaikams pritaikytas „Pro“ dizainas ištirpdys kiekvieno širdį! Dėl reguliuojamo siurbimo stiprumo, jis tiksliai prisitaiko prie jūsų vaiko poreikių - mažesnėms išskyroms naudokite mažesnę galią, o didesnėms - stipresnę. Prietaisas buvo išrastas bendradarbiaujant su gydytojais bei specialistais ir yra tinkamas naudoti nuo pat gimimo iki tol, kol vaikas išmoksta pats pūsti nosytę.

- +
Prieinamumas:Sandėlyje
Only %1 left
SKU Nosiboo PRO
Produkto informacija

Jei norite pasiimti prekes, paskambinkite iš anksto ir susitarkite dėl laiko: +372 57 870 702

Paprastai siuntos Estijoje pirkėjo nurodytą adresą pasiekia per 1–2 darbo dienas įsigaliojus pardavimo sandoriui. Latvijoje prekė pristatoma per 1–2 darbo dienas. Lietuvoje prekė pristatoma per 1–3 darbo dienas. Suomijoje prekė pristatoma per 1–4 darbo dienas.

Klausimai

Koks skirtumas tarp „Nosiboo Pro“ ir „Nosiboo Go“?

„Nosiboo Pro“ didesnis, naudojamas prijungus prie elektros tinklo, galingumą galite reguliuoti. „Nosiboo Go“ kompaktiškesnis, nešiojamas, veikia su įkraunama baterija, galingumas nereguliuojamas (jis apytikriai atitinka didžiausią „Nosiboo Pro“ galingumą), veikia tyliau nei „Nosiboo Pro“.

 

Ar „Nosiboo Pro“ ir stipriausia siurbimo galia tinka naujagimiui?

Taip, visi „Nosiboo“ produktai yra tinkami naudoti nuo pat gimimo ir net intensyviausias rėžimas nepakenks kūdikio nosytei! Reguliuojant siurbimo stiprumą reikia atsižvelgti į išskyrų tankį, o ne į vaiko amžių. Siurbimo galia nustatoma pasitariant su gydytojais.

 

Ar užsisakant prietaisą reikėtų užsisakyti papildomų priedų rinkinį?
Nebūtina, nes su prietaisu gausite viską, ko reikia, kad galėtumėte nedelsdami jį naudoti.
Tačiau jei namuose turite kelis vaikus, kuriems reikalinga aspiracija, tuomet, atsižvelgiant į higieną, tikslinga įsigyti papildomą kolibrio antgalį / galvutę (yra ir priedų rinkinyje).


Kurias prietaiso dalis ir kuo reikėtų plauti?
Iš karto po naudojimo reikia nuplauti tik kolibrio galvutę. Žarnelės plauti nereikia! Jei pastebėjote, kad išskyros pateko į žarnelę, reiškia, kad kolibrio galvutė buvo netinkamai sumontuota (kiekvieną kartą įsitikinkite, kad galvutėje esanti jungtis yra tvirtai užfiksuota) arba išskyros per ilgai užsilaikė prietaiso lizde. Prietaiso dalis reikia nuplauti po šiltu vandeniu.


Jei išskyros pateko į žarnelę, kaip ją išvalyti?
Jei pastebėjote, kad išskyros pateko į žarnelę, reiškia, kad kolibrio galvutė buvo netinkamai sumontuota (kiekvieną kartą įsitikinkite, kad galvutėje esanti jungtis yra tvirtai užfiksuota) arba išskyros per ilgai užsilaikė prietaiso lizde. Tokiu atveju žarnelę reikia nuplauti šiltu vandeniu ir leisti gerai išdžiūti. Nedėkite ant prietaiso drėgno ar šlapio antgalio. Taip pat šioje situacijoje būtina patikrinti prietaiso filtrą. Jei filtras nebėra visiškai švarus ar skleidžia nemalonų kvapą, tai reiškia, kad išskyros jau yra prietaise. Atliekant bet kokius pakeitimus, būtina pakeisti filtrą.


Ar po iškart po naudojimo reikia praskalauti prietaiso galvutę?

Taip, jei išskyros lieka kolibrio galvutėje, jos gali prasiskverbti į žarnelę,o iš ten į prietaiso variklį. Prietaisui sugedus dėl netinkamos priežiūros, remontui garantija netaikoma. Jei naudojate „Nosiboo“ naktį ir tuo metu yra neįmanoma praskalauti, atsukite kolibrio galvutę nuo žarnelės ir praskalaukite kai tik galėsite.

 

„PRO“ nepradeda veikti po naudojimo. Kodėl?
Kad būtų išvengta pernelyg didelio naudojimo, prietaisas išsijungia po 15 minučių veikimo. Išjungus prietaisą, jį galima kelis kartus paleisti iš naujo, atsižvelgiant į naudojimo galią. Po 50 minučių prietaisas vėl bus paruoštas naudojimui. Vienos šnervės išvalymas užtrunka tik porą sekundžių.


Ar greitai gausiu užsakytą gaminį?
Į Lietuva prekė pristatoma per 1–2 darbo dienas.


Jei „Nosiboo“ nosies siurbtukas man nepatinka, ar galiu jį grąžinti ?

Prekę galima grąžinti per 14 dienų tik tuo atveju, jei yra pilnos komplektacijos, nenaudota ir originalioje pakuotėje. Kalbant apie medicinos prietaisus, panaudotos prekės nėra grąžinamos. Jei

nuo prietaiso ar termometro ekrano yra pašalinama apsauginė plėvelė, jo grąžinti negalima.


Ar nosies siurbtukui „Nosiboo“ taikoma garantija?
Taip, „Nosiboo“ taikoma 1 metų garantija.


Ar galiu pats (-i) ateiti atsiimti nosies siurbtuko „Nosiboo“?
Taip, galite prekę atsiimti Taline (Estijoje) adresu: Kadaka tee 133. Prieš tai susisiekite su mumis: +372 5787 0702. Suderinsime Jūsų atvykimo laiką.


Ar visus „Kidsmed“ siūlomus gaminius galima įsigyti išsimokėtinai?
Žinoma taip. Iškart po to, kai e-parduotuvėje pridėjote prekę į krepšelį ir perėjote prie mokėjimo.

Kur galėčiau rasti informacijos apie vykstančias kampanijas ir privilegijas?

Norėdami stebėti mūsų pasiūlymus ir nuolaidas, turite sekti mus socialiniuose tinkluose „Facebook“ („Kidsmed Lietuva“) ir Instagrame „Kidsmed.lt“.

Instrukcija
Įvertinimas 6

Parašykite savo atsiliepimą

Peržiūrimas produktas: Nosies gleivių aspiratorius Nosiboo PRO

PAPRASTA VALYTI

Norėdami išvalyti, nuimkite tik kolibrio galvutę, ją išardykite ir nuplaukite po šiltu vandeniu.

NETURI BPA

Sudėtyje nėra pramoninių cheminių medžiagų, kurios kenktų organizmui.

PAGAMINTA BENDRADARBIAUJANT SU GYDYTOJAIS

„Nosiboo“ nosies aspiratorius buvo sukurtas bendradarbiaujant su įvairiais gydytojais, mokslininkais ir specialistais.

SIURBIMO GALIOS REGULIATORIUS

Dėl reguliuojamo įsiurbimo jis tiksliai prisitaiko prie jūsų vaiko poreikių - mažesnėms išskyroms naudokite mažesnę galią, o didesnėms - stipresnę. 

Kodėl naudoti nosies aspiratorių?

Naujagimiai iki kelių mėnesių kvėpuoja beveik vien per nosį!

Kodėl tai problema?

Kai kūdikiui užgula nosytę, jis negali tinkamai kvėpuoti, todėl neužtikrinamas pakankamas deguonies tiekimas. Negauna pakankamai oro per burną, todėl negali ramiai miegoti, žįsti savo čiulptuko ar krūties. Užsikimšusi kūdikio nosis yra nakties kova – kai nemiega nei jūsų vaikas, nei jūs.

Ką galite padaryti?

Mūsų, tėvų pareiga yra užtikrinti kokybišką kvėpavimą per nosį. Siurbdami nosį, aspiratoriaus pagalba, išlaisviname kvėpavimo takus ir sudarome sąlygas ramiam poilsiui bei maitinimui.

Nosiboo_ninaaspiraator

Kūdikiai serga 6-10 kartų per metus, o tai dažnai lydi sloga, nosies užgulimas. Nuolatinis kvėpavimas per burną sukelia nepatogumų.

Jei vaikui sloga, o gleivės ilgai užsibūna nosies ertmėje, tai tampa palankia erdve daugintis įvairioms bakterijoms, kurios gali sukelti, pavyzdžiui, vidurinės ausies, sinusų uždegimą. Vaikų ausies kanalai yra daug trumpesni, todėl į vidurinę ausį gali patekti gleivės be kliūčių. Tai gali turėti neigiamos įtakos tiek artikuliacijai, tiek kalbos vystymuisi.

 

Naudodami nosies aspiratorių gleivėms iš nosies šalinti, padedame palaikyti švarius kvėpavimo takus, kurie neleidžia daugintis bakterijoms.

Kodėl Nosiboo Pro toks geras?

Nosies aspiratorius, kuris TIKRAI VEIKIA!
Nosies siurbtuko antgalis yra unikalus ir labai skiriasi nuo kitų aparatų. Tai – patentuotas „Colibri“ antgalis. Nosies siurbtuko antgalis yra minkštas, todėl nedirgina vaiko nosies.
Vaiko nosytę išvalo vos per kelias sekundes
Siurbimo galios reguliatorius
Kolibrio galvutė yra labai lengva ir ją lengva laikyti rankoje
Prietaisas buvo išrastas bendradarbiaujant su gydytojais ir specialistais ir yra tinkamas naudoti nuo pat gimimo iki tol, kol vaikas išmoksta pats pūsti nosytę.
Veikia prijungtas prie elektros tinklo
Sistema apsauganti nuo per ilgo naudojimo

Valymas yra greitas!

„Nosiboo Pro“ jums tarnaus ne vienus metus ir, žinoma, taps didžiausiu pagalbininku kiekvienam iš tėvų užklupus slogai. 

Produktas yra unikalus dar ir tuo, kad praėjus 1,5–2 minutėms, prietaisas išsijungia automatiškai ir tokiu būdu išvengiama perdėto jo naudojimo. Išsijungus prietaisui, priklausomai nuo naudojimo galios ir darbo laiko, jį galima vėl kelis kartus įjungti. Po šių veiksmų prietaisą galima ir vėl naudoti po 50 minučių. Ši sistema saugo, kad prietaiso nebūtų galima per dažnai naudoti.

Nuimkite kolibrio galvutę nuo žarnelės
Išardykite galvutę (4 dalys)
Visas dalis nuplaukite drungnu vandeniu ir leiskite išdžiūti
Kai dalys išdžius, surinkite kolibrio galvutę
Nosies aspiratorius vėl paruoštas naudoti

Gydytojai rekomenduoja Nosiboo

Elisabeth Schneeflock

Birkfeld / Steiermark -Akušerė

"Nosies aspiracija yra veiksmingas peršalimo ir rinosinusito gydymo būdas kūdikystėje ir ankstyvoje vaikystėje, o tai įrodo daugybė įrodymais pagrįstų tyrimų... Tinkamu laiku ir reikiamu kruopštumu pašalinę nosies gleives, taip pat išlaisvinate nosies ertmę nuo daugumos ligų sukėlėjų, pagerėja nosies ventiliacija, ramesnis miegas, galima išvengti komplikacijų. Nosies aspiratorius „NOSIBOO“ suteikia naują šios terapijos galimybę. Lengva naudoti, švelnus, efektyvus."

Prof Dr Gabot Katona

Vaikų otorinolaringologa - Heim Pali vaikų ligoninė

"Kai mažas vaikas peršala, jis dažnai nerimsta, nes gali sunkiai kvėpuoti ir valgyti daug sunkiau. Negaunant pakankamai oro, jiems sunku nuryti, be to, į skrandį ir žarnyną patekusios nosies gleivės gali sukelti pykinimą ar net viduriavimą bei vėmimą. Kelis kartus per dieną aspiruodami nosį galime išvengti šių ir bakterinių kvėpavimo komplikacijų, prasidedančių nuo nosies ertmės."

Labiausiai rekomenduojamas nosies aspiratorius Lietuvoje!

„Nosiboo Pro“ nosies aspiratorius yra pripažintas visame pasaulyje!

Nosies aspiratorius pagamintas ES ir sertifikuotas medicinos prietaisu

2014 m. „Red Dot“ medicinos prietaisų apdovanojimas2014 m. „Red Dot“ medicinos prietaisų apdovanojimas

2016 m. Vokietijos dizaino apdovanojimas

2017 m. JAV PTPA apdovanojimas

2020 ir 2021 m. išrinktas kaip mėgstamiausias Korėjos vartotojų produktas