Malonu jus matyti!
„Kidsmed“ – geriausios medicinos ir sveikatos prekės vaikams!

Nosiboo krepšys

29.9

Nosiboo krepšys

29,90 €

Mūsų „Nosiboo“ krepšys puikiai tinka visiems būtiniems kūdikio daiktams, kad ir kur eitumėte. Dėka mūsų vidinių ir išorinių kišenių, galite išmaniai susidėlioti visus reikalingus daiktus. Nešiokite krepšį kaip tik norite – kaip kuprinę, ant peties ar pritvirtintą prie vežimėlio. Jis sukurtas jūsų patogumui – lengvas, tačiau tuo pačiu metu patvarus. Būkite tvarkingi, viskam pasiruošę ir nuolat stilingi!
Išmatavimai :20 cm x 13,5 cm x 25 cm

- +
Prieinamumas:Sandėlyje
SKU 1012
Produkto informacija

Jei norite pasiimti prekes, paskambinkite iš anksto ir susitarkite dėl laiko: +372 57 870 702

Paprastai siuntos Estijoje pirkėjo nurodytą adresą pasiekia per 1–2 darbo dienas įsigaliojus pardavimo sandoriui. Latvijoje prekė pristatoma per 1–2 darbo dienas. Lietuvoje prekė pristatoma per 1–3 darbo dienas. Suomijoje prekė pristatoma per 1–4 darbo dienas.

Įvertinimas

Parašykite savo atsiliepimą

Peržiūrimas produktas: Nosiboo krepšys

BAG_8I5A00952

Ilgą laiką ieškojau krepšio mūsų šeimos vaistams laikyti. Kai išvykstu iš namų ilgiau nei dienai, visada su savimi pasiimu karščiavimą mažinančią priemonę, aspiratorių, jūros vandenį, termometrą ir pan. Vaikai visada suserga pačiu nepatogiausiu momentu, o tada gera turėti viską, ko reikia, o „Nosiboo“ krepšys tam puikiai tiks!“

BAG_8I5A0142
BAG_8I5A0104

Tinka net „Nosiboo PRO“

Nors krepšys atrodo mažesnis, tačiau viduje jis labai erdvus. „Nosiboo PRO“ laikymas nėra problema. Be „Prole“, jame gali būti, pavyzdžiui, jūros vandens, servetėlių, žolių ir kt.

„Nosiboo“ krepšys kaip kūdikio krepšys

„Nosiboo“ krepšyje puikiai tinka nešiotis viską, ko reikia jūsų kūdikiui, kad ir kur eitumėte. Dėl vidinių ir išorinių kišenių visus savo daiktus galite sumaniai sudėti į saugią vietą. Krepšį nešiokitės taip, kaip norite – kaip rankinę, ant peties ar pritvirtintą prie vežimėlio.

Jis sukurtas jūsų patogumui – lengvas ir kartu patvarus.

Būkite organizuoti, pasiruošę viskam ir būkite stilingi!

beebitarvete_kott_2

Mūsų klientai

Antra

Šį maišelį naudoju kūdikio daiktams susidėti namuose. Ten laikau „Nosiboo Go“, fiziologinį tirpalą, žąsų taukus, vitaminą D ir kt.

Anete

Pagrindiniai kūdikio daiktai puikiai telpa. Atrodo labai kokybiška medžiaga.“

Linda

Aš jį visą laiką turiu krepšelyje. Į maišelį tinka įsidėti vaikiškų užkandžių ir gėrimo buteliuką.

Paula

„Ten tinka laikyti ir pientraukį. Aš ką tik ten įsidėjau pientraukį.“