Nosies purkštukas „Nosiboo“ buvo sukurtas bendradarbiaujant daugeliui specialistų. Nosies purkštuko didžiausias privalumas yra tai, kad galima reguliuoti jo siurbimo galią. Ant „Nosiboo“ aparato yra mygtukas, kuriuo jis yra įjungiamas prijungus prie elektros tinklo, o galingumas reguliuojamas pasukus mygtuką. Jeigu gleivės yra skystos, galima naudoti mažesnį galingumą, esant tirštesnėms – galingumą padidinti.

Nosies siurbtuko antgalis yra unikalus ir labai skiriasi nuo kitų aparatų. Tai – patentuotas „Colibri“ antgalis. Nosies siurbtuko antgalis yra minkštas, todėl nedirgina vaiko nosies. Galia yra reguliuojama, todėl antgalio nereikia kišti giliai – padidinus galingumą, gleivės ištraukiamos ir iš nosies gilumos. Nosies siurbtuko maksimali galia yra suderinta su gydytojais.

Produktas yra unikalus dar ir tuo, kad praėjus 1,5–2 minutėms, prietaisas išsijungia automatiškai ir tokiu būdu išvengiama perdėto jo naudojimo. Išsijungus prietaisui, priklausomai nuo naudojimo galios ir darbo laiko, jį galima vėl kelis kartus įjungti. Po šių veiksmų prietaisą galima ir vėl naudoti po 50 minučių. Ši sistema saugo, kad prietaiso nebūtų galima per dažnai naudoti.

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad prietaiso kaina yra labi didelė, tačiau tai vienkartinės išlaidos. „Nosiboo“ antgalio nereikia keisti kiekvieną kartą juo pasinaudojus, tačiau pakanka vieną kartą nuplauti vandeniu. Be to, prietaisas yra kelis kartus veiksmingesnis nei kiti šio tipo prietaisai. Savo darbą atlieka greitai ir tinkamai. Laimingi ir vaikai, ir tėvai ?

Pažvelkite į „Nosiboo“ dizainą. Toks mielas ir linksmas.

Kaip naudoti nosies siurbtuką „Nosiboo“?

„Nosiboo“ naudoti yra labai paprasta.

Pirmiausia prietaisą reikia įjungti į elektros tinklą. Tada įjungti mygtuką.

Atsiminkite! Jeigu nosies purkštukas yra įjungtas ilgą laiką, jis išsijungia automatiškai. Nesirūpinkite, tai – ne gedimas. Ši sistema užtikrina saugumą. Kai prietaisas išsijungia automatiškai, jį galima vėl įjungti. Jeigu nosies purkštukas ir vėl veikia ilgai, jis vėl išsijungia. Tokiu atveju paspaudus mygtuką prietaisas nereaguoja. Viskas yra tvarkoje! Nosies purkštuką „Nosiboo“ bus galima naudoti praėjus maždaug 60 minučių.

Vaiko nosį valykite pasodinę jį ant kelių. Jo nugarą atremkite į savo pilvą. „Colibri“ antgalis yra minkštas ir nedirgina vaiko nosies. Įkiškite jį į nosį ir švelniai pakreipkite link vidinio akies krašto. Tokiu būdu gleivės lengviausiai bus pašalintos iš nosies. Įjunkite prietaisą ir pasirinkite tinkamą greitį. Jeigu gleivės skystos, pakanka mažiausio greičio. Jeigu gleivės yra tirštos, į nosį įlašinkite šiek tiek fiziologinio skysčio, tada padidinkite galingumą ir išvalykite. Pakanka tik kelių sekundžių ir jokių gleivių nebeliks! Stebėkite, kad „Colibri“ antgalį būtų laikomas taip, kad žarnelė būtų nukreipta žemyn, o ne aukštyn. Skystis neturi patekti į žarnelę. „Colibri“ antgalyje labai gerai matyti, kiek ištekėjo gleivių. Norėdami išvalyti, nuimkite antgalį, nuplaukite jį drungnu vandeniu ir palaukite, kol išdžius.

Norėdami išjungti nosies siurbtuką, niekada jo laido netraukite iš elektros lizdo! Prietaisą išjunkite paspaudę mygtuką ir tada laido kištuką ištraukite iš elektros lizdo.