Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Malonu jus matyti!
Sveikatos produktai ir medicinos prietaisai visai šeimai.

Medicininės prekės

Dėl rudens vėsos ir žiemos šalčio vaikams taip pat padidėja rizika susirgti įvairiomis virusinėmis ligomis. Jos dažnai pasireiškia kosuliu, peršalimu ir karščiavimu. Skirtingai nei vyresnieji, mūsų mažieji draugai gali dar nemokėti tinkamai šniurkščioti, todėl elektrinis nosies aspiratorius "Nosiboo" yra puikus sprendimas, padedantis palengvinti peršalimą.

Kvėpavimo takų ligų atveju inhaliatorius yra geriausia priemonė, padedanti palengvinti ir gydyti kvėpavimo takų ligas, įskaitant bronchitą, lėtines ligas ir virusines ligas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Šis prietaisas padeda palengvinti simptomus ir pagreitina gijimą, suteikdamas palengvėjimą kvėpavimo takams. Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras suderina greitį, tikslumą ir higieną, todėl kūno temperatūros matavimas yra paprastas ir nekeliantis streso. Vos per kelias sekundes išmatuojama temperatūra ir užtikrinamas tikslus kūdikio kūno temperatūros vaizdas, o matavimo procesas yra patogus ir nekeliantis rūpesčių.

"Nosiboo" nosies aspiratorius ir "Kidsmed Meshplus" inhaliatorius, tai produktai, kurie labai gerai veikia kartu su fiziologiniu tirpalu. Jį taip pat galima naudoti akims valyti, ausims plauti bei žaizdoms valyti.

Filtruoti

Filter by Pasirinkite spalvą
Filter by Allow shipment to parcel machine
Filter by Free shipping
Grid List

14 Įrašai(-ų)

Set Ascending Direction
Grid List

14 Įrašai(-ų)

Set Ascending Direction